jana janáková

Oživte svůj domov vyjímečným designem.

Rekonstrukce bytových i komerčních prostor
od návrhu po realizaci.

VŠE ZAČÍNÁ SNEM ...

“Mým cílem je tvořit interiéry, které odráží charakter mých zákazníků. V mé práci se nejenom snažím pocitově zachytit představy svých klientů, ale také chci z jejich obyčejných obývacích prostorů vytvořit domov.”

“Jako bytová návrhářka se soustředím na čisté zpracování designu a jeho kvalitu provedení.”

JANA JANÁKOVÁ | ZAKLADATELKA STUDIA

s čím pomůžeme

Jsme tady, abychom vám přinesli nejen vynikající design, ale také kompletní služby od počátečního návrhu až po dokončení každého detailu. Specializujeme se na celé realizace, ať už se jedná o domy, byty, koupelny, obytné pokoje, kuchyně či ložnice.

Naše široká paleta služeb zahrnuje dohled nad projektem, koordinaci řemeslných prací a dodávku kvalitních materiálů. S námi budete mít jistotu, že váš prostor bude proměněn do dokonalého místa, které vyzařuje krásu, eleganci a funkčnost.

Konzultace
Naše konzultace jsou základem každého projektu. Společně s vámi probíráme vaše představy a potřeby, abychom vytvořili designový koncept, který plně odráží váš osobní styl.
Vizualizace
S naší vizualizací můžete vidět budoucnost vašeho interiéru ještě před tím, než začneme s realizací. Pomáháme vám si představit každý detail a rozhodovat se s jistotou.
Realizace
V oblasti realizace se postaráme o všechny řemeslné práce a dodávku kvalitních materiálů. Vaše představy se stávají skutečností a my dbáme na každý aspekt projektu.
Dekorace
Finální detaily jsou klíčem k dokonalosti. Pomáháme vám vybrat dekorace a doplňky, které dodají vašemu prostoru ten správný nádech elegance a osobnosti.